• Найактуальніша інформація для педагогів, учнів та батьків! Пропонуємо огляд найбільш значних подій, які відбуваються в освіті Полтавського району!
Головна » 2018 » Березень » 2 » Менделєєвські читання
13:18
Менделєєвські читання

Вчителі хімії Полтавського району Мачухівського, Головачанського, Божківського НВК та Вацівської ЗОШ на чолі з методистом методичного сервісного центру Гришко В.Я. взяли участь у  XI  Менделєєвських читаннях, які відбулися 27 лютого у ПДПУ.

Учителем Вацівської ЗОШ Садомець Л.Ю. було представлено статтю на тему: «Хімічна наука: сучасність, досягнення та перспективи». Вчитель Головачанського НВК Кравченко Лідія Миколаївна поділилася своїм досвідом  у  статті  «Використання на уроках хімії елементів ігрової діяльності, як одного із методів інтерактивного навчання».                                                                                         

Учениці 10 класу Головачанського НВК Білоніг Євгенія та Остапченко Діана розробили та представили проект «З історії розвитку хімічної промисловості на Полтавщині». 

Учителям   було запропоновано   доповіді про роботу в «хмарних технологіях», використання екскурсій, дослідницької роботи. Цікаві представлені матеріали допоможуть вчителям у подальшій роботі.                             

    Дякуємо вчителям та учням за участь у даному заході.

 

Методист МСЦОЗО  В. Гришко.

Переглядів: 84 | Додав: pentovaprmk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar