• Найактуальніша інформація для педагогів, учнів та батьків! Пропонуємо огляд найбільш значних подій, які відбуваються в освіті Полтавського району!

ОГОЛОШЕННЯ

           Відділом освіти Полтавської районної державної адміністрації відповідно до рішення чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 22.09.2017 року № 14/УІІ-440 (зі змінами та доповненнями) оголошується конкурс по визначенню опорних навчальних закладів серед загальноосвітніх навчальних закладів району.

          Документи на участь у конкурсі в паперовому та електронному вигляді необхідно подавати до 02.05.2019 року до відділу освіти райдержадміністрації за адресою: м.Полтава, вул.Шевченка,7, третій поверх, кабінет 3.05 тел.(0532)608506.

Начальник відділу освіти                      Н.В. Веретільник


ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

НАКАЗ

 

16.02.2018                                       м. Полтава                          №37

 

 

Про підготовку та проведення 

районного конкурсу з визначення 

опорного навчального закладу 

Полтавської районної ради Полтавської області

 

        Відповідно до Закону України «Про освіту», Положення про освітній округ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 року №777 (зі змінами та доповненнями), на виконання рішення чотирнадцятої сесії сьомого скликання Полтавської районної ради від 22.09.2017 року №14/VІІ-440  «Про організаційні заходи з питань створення та діяльності опорного навчального закладу Полтавської районної ради Полтавської області»

 

НАКАЗУЮ:

1. Провести районний конкурс з визначення опорного навчального закладу Полтавської районної ради Полтавської області з 12.03.2018 року по 10.04.2018 року.

2. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів Полтавського району надати конкурсні пропозиції до відділу освіти Полтавської райдержадміністрації до 23.03.2018 року.

3. Директору Комунальної організації (установа, заклад) «Методичний сервісний центр з обслуговування закладів освіти Полтавського району» Полтавської районної ради Важеніній І.Л. забезпечити організаційно-методичний супровід проведення конкурсу з визначення опорного навчального закладу Полтавської районної ради Полтавської області. 

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти                                                 Н.В.Веретільник


НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТи

ПОЛОЖЕННЯ  про освітній округ зі змінами

Примірне Положення про опорний навчальний заклад Полтавської районної ради Полтавської області

Умови проведення районного конкурсу  з визначення опорного навчального закладу  Полтавської районної ради Полтавської області


                         

ЗАТВЕРДЖЕНО                    

                                                            рішення двадцять другої сесії     

                                                                  районної ради сьомого скликання

                                                                  22 березня 2019 року №22/УІІ-774

 

Склад комісії

по проведенню районного конкурсу з визначення опорного навчального закладу  Полтавської районної ради Полтавської області

 

Івженко О.О.

заступник голови Полтавської районної ради, голова комісії;

Губічев О.В.

заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області;

Хурса М.М.

т.в.о.директора Комунальної організації (установи, закладу) «Методичний сервісний центр з обслуговування закладів освіти Полтавського району» Полтавської районної ради, секретар комісії;

Турпітько В.П.

депутат районної ради, голова постійної депутатської комісії в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції;

Жук В.М.

депутат районної ради, заступник голови комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, діяльності органів місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації, законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та захисту прав людини;

Веретільник Н.В.

начальник відділу освіти Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області;

Данько Г.М.

начальник фінансового управління Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області;

Третяк О.А.

головний спеціаліст-юрисконсульт апарату Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області;

Калинич О.М.

голова громадської організації «Асоціація керівників навчальних закладів «Наша школа», директор Горянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

Керуючий справами

виконавчого апарату районної ради                                          С.М.Декань