• Найактуальніша інформація для педагогів, учнів та батьків! Пропонуємо огляд найбільш значних подій, які відбуваються в освіті Полтавського району!

Початкові класи

Розробка уроку. Українська мова 3 клас "Діалог. Розділові знаки при діалозі", Гожулівський НВК, Онуфрійчук Л.В.

Розробка уроку. Українська мова 4 клас "Складання оголошень. Роль числівників у побудові таких текстів", Гожулівський НВК, Онуфрійчук Л.В.

Розробка уроку. Математика 1 клас "Трикутники", Гожулівський НВК, Онуфрійчук Л.В.

Бінарний урок "Математична подорож у світ музики та казка" Гожулівський НВК, Онуфрійчук Л.В.

Бінарний урок з математики і природознавства "Множення чисел, що закінчуються нулями. Розвязування прикладів і задач. Розмноження та розвиток тварин, піклування про потомство" Гожулівський НВК, Карпенко С.М.

Урок-мандрівка "Розпізнання слів - назв предметів за питаннями Хто? Що?" Головачанський НВК, Клочко О.М.

Досід роботи Гуржій Надія Дмитрівна (Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ступенів) "Розвиток мислення та активності учнів на основі використання ігор та ігрових моментів"

Досвід роботи Мушит-Осташко Асі Анатоліївни (Степненський НВК) "Використання методів проектів на уроках, як засіб пізнавальної активності"

Досвід роботи Білокінь Наталії Олександрівни (Кротенківський НВК) "Розвиток творчих здібностей молодших школярів шляхом впровадження елементів ейдетики"

Досвід роботи Тюлюкіної Юлії Миколаївни (Розсошенська гімназія) “Розвиток інтелектуальних здібностей та емоційного інтелекту засобами навчальних проектів”

Досвід роботи Каліберда Наталія Миколаївна (Головачанський НВК) "Вироблення навичок оптимального читання у першокласників шляхом проведення навчальних ігор та ігрових сетуацій"
Досвід роботи Шумейко Тетяни Іванівни (Тахтаулівський НВК) "Ігрові технології навчання на уроках української мови та читання – шлях до формування творчої особистості"
Досвід роботи Онофрійчук Лариси Володимирівни (Гожулівський НВК) "Оцінювання в системі розвивального навчання"
Досвід Роботи Хохлової Катерини Миколаївни (Терешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) "Використання нестандартних форм на уроках математики в початкових класах"
Досвід роботи Роман Людмили Анатоліївни (Тахтаулівський НВК) "Розвиток навичок читання в учнів початкових класів