• Найактуальніша інформація для педагогів, учнів та батьків! Пропонуємо огляд найбільш значних подій, які відбуваються в освіті Полтавського району!

План

загальнорайонних методичних заходів

вересень 2018

Дата

 

Час

Місце проведення

РМО

Відповідальний

07.09.2018р.

12.00

Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І.П. Котляревського

Творча група учителів біології «Дидактичний матеріал до уроків біології для учнів 9 класу»

Гришко В.Я.

12.09.2018

12.00

Райрада мала актова зала

РМО практичних психологів

Сідокур С.І. Черевань О.І.

12.09.2018

12.00

Семянівський НВК

Творча група учителів початкових класів « Використання ЕІОР у навчальному процесі»

Стасовська О.М.

13.09.2018

12.00

Терешківська ЗОШ

Творча група учителів історії і правознавства «Компетентнісний підхід в організації уроку історії та правознавства»

Харченко Є.В.

13.09.2018

12.00

Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І.П. Котляревського

Творча група учителів музичного мистецтва «Нові підходи до викладання музичного мистецтва шляхом використання інноваційних художньо-педагогічних технологій»

Остапенко Л.Ю.

14.09.2018

12.00

Щербанівська ЗОШ

Творча група учителів хімії ««Хімія в поезії» матеріали до уроків хімії для учнів 7-11кл.»

Гришко В.Я.

17.09.2018

12.00

Розсошенська гімназія

Творча група учителів інформатики «Інфографіка – візуальне подання інформації»

Клунник І.А.

17.09.2018

11.00

Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І.П. Котляревського

Творча група учителів зарубіжної літератури «Використання хмарних технологій на уроках зарубіжної літератури»

Остапенко Л.Ю.

20.09.2018

12.00

Супрунівський НВК

Творча група учителів географії

Білокінь Н.О.

20.09.2018

09.30

Вацівська ЗОШ (виїзд о 08.30, пл.№5)

ШМВ хімії «Методика проведення уроків з практичними роботами з хімії»

Гришко В.Я.

20.09.2018

12.00

Розсошенська гімназія

Творча група учителів української мови та літератури «Сучасні види робіт на уроках української літератури у 5-му класі»

Остапенко Л.Ю.

21.09.2018

12.00

Божківський НВК

Творча група учителів математики «Компютерна підтримка уроків математики з використанням інтерактивних додатків»

Клунник І.А.

21.09.2018

12.00

Терешківська ЗОШ

Творча група учителів початкових класів «Інтегрований урок як одна з нетрадиційних форм організації навчання молодших школярів»

 

Стасовська О.М.

21.09.2018

13.30

 

Степненський НВК

авт. о 13.00 (плт.№5 з вул. Шевченка)

Творча група учителів іноземної мови  «Формування навичок аудіювання як складова успішного оволодіння іншомовним мовленням»

Остапенко Л.Ю.

24.09.2018

12.00

Розсошенська гімназія

Творча група учителів фізики «Супровід уроків фізики з використанням інтерактивних вправ»

Клунник І.А.

24.09.2018

12.00

Терешківська ЗОШ

Школа молодого наукового керівника

Білокінь Н.О.

26.09.2018

13.00

Копилівський ДНЗ

Творча група вихователів «Вплив використання здоровязбережувальних технологій на здоровя дитини»

Цапенко Н.В.

28.09.2018

12.00

Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І.П. Котляревського

Творча група учителів основ здоровя «Дидактичний матеріал до уроків з основ здоровя для учнів 9 кл.»

Гришко В.Я.

Завідувач райметодкабінету                                                                                  Сідокур С.І.