• Найактуальніша інформація для педагогів, учнів та батьків! Пропонуємо огляд найбільш значних подій, які відбуваються в освіті Полтавського району!
Головна » 2018 » Лютий » 20 » Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін у 2017-18 навчальному році
17:44
Вітаємо призерів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін у 2017-18 навчальному році

№ з/п

Прізвище, імя, по батькові учня

Клас

Навчальний заклад

Базовий  предмет

Учитель

Міс-це

1.

Гриценко Максим Юрійович

8

Розсошенська гімназія

Фізика

Денисенко Сергій Сергійович

ІІІ

2.

Норка Олексій Володимирович

9

Розсошенська гімназія

Фізика

Усенко Ольга Анатоліївна

ІІ

3.

Павленко Євгеній Ігоревич

11

Розсошенська гімназія

Фізика

Усенко Ольга Анатоліївна

ІІІ

4.

Норка Олексій Володимирович

9

Розсошенська гімназія

Математика

Зозуля Вікторія Анатоліївна

ІІІ

5.

Вовнянко Іван Владиславович

8

Розсошенська гімназія

Математика

Зелюк Ганна Василівна

ІІІ

6.

Довганич Анастасія Андріївна

7

Супрунівський НВК

Математика

Кабак Інна Петрівна

ІІІ

7.

Шепітько Максим Олегович

11

Мачухівський НВК

Право

Рябуха Лариса Миколаївна

ІІІ

8.

Піддубна Юлія Сергіївна

11

Тахтаулівський НВК

Біологія

Купченко Ольга Миколаївна

ІІІ

9.

Кравченко Артем Олександрович

10

Головачанський НВК

Біологія

Кравченко Лідія Миколаївна

ІІІ

10.

Пискун Олександра Олександрівна

8

Степненський НВК

Біологія

Пискун Вікторія Миколаївна

ІІІ

11.

Мирний Денис Валентинович

10

Пальчиківський НВК

Екологія

Чайка Наталія Василівна

ІІІ

12.

Купченко Ольга Миколаївна

11

Тахтаулівський НВК

Екологія

Купченко Ольга Миколаївна

ІІІ

13.

Павленко Євгеній Ігоревич

11

Розсошенська гімназія

Астрономія

Усенко Ольга Анатоліївна

І

14.

Бєлкіна Марія Олександрівна

11

Супрунівський НВК

Укр.мова та література

Тома Лариса Анатоліївна

ІІ

15.

Пискун Олександра Олександрівна

8

Степненський НВК

Укр.мова та література

Яременко Валентина Іванівна

ІІІ

16.

Симітко Олександр Анатолійович

11

Супрунівський НВК

Трудове

Кабак Віталій Олександрович

ІІІ

17.

Рябко Дмитро Сергійович

 

10

Семянівський НВК

Трудове

Вільховик Володимир Сергійович

ІІІ

18.

Білокінь Анна Артурівна

 

9

Супрунівський НВК

Трудове

Галагуза Наталія Юріївна

ІІІ

19.

Березіна Світлана Юріївна

9

Розсошенська гімназія

Історія

Манохіна Ірина Анатоліївна

ІІІ

20.

Лаврик Антон Олександрович

8

Терешківська ЗОШ

Історія

Ашуркіна Ірина Петрівна

ІІІ

21.

Моргун Тетяна Андріївна

11

Розсошенська гімназія

Англійська мова

Ловягіна Олена Леонідівна

ІІІ

22.

Заєць Вадим Юрійович

9

Степненський НВК

Географія

Тютюнник Ганна Миколаївна

ІІІ

23.

Тристан Дар’я Володимирівна

11

Тахтаулівський НВК

Хімія

Купченко Ольга Миколаївна

ІІІ

Переглядів: 53 | Додав: pentovaprmk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar