• Найактуальніша інформація для педагогів, учнів та батьків! Пропонуємо огляд найбільш значних подій, які відбуваються в освіті Полтавського району!
Головна » 2018 » Січень » 25 » Творчa групa
16:35
Творчa групa

На базі дошкільного підрозділу «Ягідка» Супрунівського НВК 23 січня відбулось планове засідання творчої групи з теми «Народно-декоративне мистецтво: витинанка».

         Вихованці дошкільного підрозділу продемонстрували найпростіші  варіанти виготовлення витинанки, якими прикрасили імпровізовану українську піч.

         Наші пращури прикрашали вікна дивними паперовими візерунками, пізніше – витинанка стала окрасою для одягу, а також використовувалася в оздобленні інтер'єру.

        Сьогодні українська витинанка посідає значне місце у сувенірній індустрії.

         Із зразками більш складних візерунків з паперу, тканини було ознайомлено членів творчої групи у презентації, перегляд якої запропонувала присутнім керівник творчої групи Світлана Шарлай.

          Компоративний аналіз проведено між українською витинанкою, російською вирізанкою, білоруською вицинанкою.

          Цікавинкою у заході виявилася пропозиція методиста РМК Марини Павленко та Світлани Шарлай, які ознайомили присутніх із східною технікою вирізування – технікою світла і тіні – «нотан» та надали пошагові інструкції для виготовлення сувенірної візитівки власноруч.

         Відтепер члени творчої групи, збагатившись новими навичками вирізування у техніці «нотан» та застосуваннями їх у практичній діяльності, мають навчити вихованців своїми руками творити дива.

        Успіху вам, коллеги, творчих злетів та естетичної насолоди у виготовленні handmade продукції!

 

 

Методист РМК                                                                                 М.О.Павленко

Переглядів: 48 | Додав: pentovaprmk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar